Societatea Romana de Automatica si Informatica Tehnica

  Organizatie Nationala Membra  IFAC

    Universitatea “Politehnica” Bucuresti

   Facultatea de Automatica si Calculatoare

    Splaiul Independentei 313, Bucuresti, sect. 6, 77206 ROMANIA

    Telefon/Fax: 00 40 21 4029587

 

 

 

 

TABEL PREZENTA

CONSFATUIRE  S.R.A.I.T.  DIN 17.O3.2006

 

 

Nr.crt

Numele si prenumele

Filiala

Institutia

Societatea

 

Telefon

 

E-mail

 

OBS.

1.

Ioan Dumitrache

Univ.Politehnica Buc.

0744 361 079

idumitrache@ics.pub.ro

 

2.

Prostean Octavian

Univ. Tehnica Timisoara

0723 527 051

prostean@aut.utt.ro

 

3.

Bara  Alexandru

Universitatea din Oradea

0744 845 600

albara@uoradea.ro

 

4.

Silea Ioan

Univ.Tehnica Timisoara

0727 763 164

ioan.silea@aut.upt.ro

 

5.

Dragomir Toma-Leonida

Univ.Tehnica Timisoara

0723 586 979

toma.dragomir@aut.upt.ro

 

6.

Ganciu Teohari

Univ. Tehnica Iasi

0232/215 481

tganciu@ac.tuiasi.ro

 

7.

Panescu Doru

Univ. Tehnica Iasi

0743 056 226

dorup@ac.tuiasi.ro

 

8.

Lazar Corneliu

Univ. Tehnica Iasi

0745 102 452

clazar@ac.tuiasi.ro

 

9.

Pastravanu Octavian

Univ. Tehnica Iasi

0232/278 683/1320

opastrav@ac.tuiasi.ro

 

10.

Miclea Liviu

Univ. Tehnica Cluj

0740 135 928

liviu.miclea@aut.utcluj.ro

 

11.

Dulau Mircea

Univ.”Petru Maior” Tg.mures

0724 042 407

mdulau@upm.ro

 

12.

Turcu Cornel

Univ.”St.cel Mare” Suceava

0230/216 147 –int. 230

cturcu@eed.usv.ro

 

13.

Gaitan Vasile

Univ.”St.cel Mare” Suceava

0722 554 905

gaitan@eed.usu.ro

 

14.

Botu Alexandru

IPA SA Bucuresti

0722 334 785

abotu@ipa.ro

 

15.

Festila Clement

Univ.Tehnica Cluj

0722 576 870

clement.festila@aut.utcluj.ro

 

16.

Preitl Stefan

Univ.Tehnica Timisoara

0724 434 600

stefan.preitl@aut.upt.ro

 

17.

Mihai Arhip

Secretar Gen. SRAIT

0723 491 065

arhipm@ipa.ro

 

18.

Mircea Ivanescu

Univ. din Craiova

0745 777 783

ivanescu@robotics.ucv.ro

 

19.

Vladimir Rasvan

Univ. din Craiova

0744 345 461

vrasvan@automation.ucv.ro

 

20.

Emil Petre

Univ. din Craiova

0741 015 277

epetre@automation.ucv.ro

 

21.

Daniela Danciu

Univ din  Craiova

0744 627 451

daniela@automation.ucv.ro

 

22.

Matei Vinatoru

Univ. din Craiova

0745 789 884

vinatoru@automation.ucv.ro

 

23.

Aurelian Mihai Stanescu

Univ. Politehnica Buc.

0723 640 820

amstanescu@yahoo.com

 

24.

Ioan Albescu

C.S.B.

0744 633 424

ialbescu@csb.ro

 

25.

Ioan Plotog

INTRAROM

0720 272 361

pioan@intrarom.ro

 

26.

Costica Nitu

Univ. Politehnica Buc.

0743 307 270

cnitu@ecosys.pub.ro

 

27.

Lucian Enaru

INDAS TECH

0726 982 662

lenaru@indas.ro

 

28.

Ioan  Ursut

INDAS TECH

0722 712 644

Iursut@indas.ro

 

29.

Adriana Mircea

ORACLE Romania

307 27 00

0727 829 852

adriana.mircea@oracle.com

 

30

Ovidiu Achim

ORACLE Romania

308 28 64

0723 665 605

ovidiu.achim@oracle.com

 

31.

Paraschiv Nicolae

U.Petrol si Gaze  Ploiesti

0723 261 442

nparaschiv@upg-ploiesti.ro

 

32.

Cangea Otilia

U.Petrol si Gaze  Ploiesti

0721 292 302

acangea@upg-ploiesti.ro

 

33.

Stamatescu Sabin

ASTI CONTROL SA Bucuresti

0722 291 815

office@asti.control.ro

 

34.

Caraman Sergiu

Univ.”Dunarea de Jos” Galati

0745 131 909

sergiu.caraman@ugal.ro

 

35.

Ababei Stefan

Univ. din Bacau

0745 373 769

sababei@ub.ro

 

36.

Gâlea Dan

Univ.Tehnica din Iasi

0722 701 605

dgalea@cs.tuiasi.ro

 

37.

Poanta Aron

Univ. din Petrosani

0722 958 278

apoanta@upet.ro

 

38.

Patrascoiu Nicolae

Univ. din Petrosani

0722 489 401

patrascoiu@upt.ro

 

39.

Filipescu Adrian

Univ.”Dunarea de Jos” Galati

w0724 537 594

adrian.filipescu@ugal.ro

 

40.

Culea George

Univ. din Bacau

0726 753 202

gculea@ub.ro

 

41.

Popescu Dan

Univ. din Craiova

0744 343 466

dpopescu@automation.ucv.ro